Masowa windykacja należności w Kancelarii Jedliński, Bierecki i Wspólnicy

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych – autorskiego programu przeznaczonego do masowej windykacji należności w trybie elektronicznego postępowania upominawczego, kancelaria na szeroką skalę prowadzi dla swoich klientów proces windykacji sądowej.

Zakres usług świadczonych w ramach windykacji wierzytelności jest ustalany z klientami indywidualnie, co pozwala na szczegółowe wypracowanie zasad współpracy – od rozmów ugodowych, poprzez prowadzenie procesu sądowego, aż do skutecznego wyegzekwowania należności na drodze postępowania egzekucyjnego. Nasz autorski system informatyczny podlega ciągłym modyfikacjom, tak, aby dostarczać naszym klientom kolejnych nowatorskich rozwiązań, usprawniających proces zarządzania wierzytelnościami w ich przedsiębiorstwach.

Kancelaria posiada ponad 10 osobowy Dział Rozliczeń i Analiz, w którym doświadczeni w procesie windykacyjnym specjaliści przeliczą wartość wierzytelności na dzień wniesienia powództwa i rozliczą wierzytelność aż do momentu jej całkowitej spłaty.

Wyślij zapytanie