Kancelaria Jedliński, Bierecki i Wspólnicy

Kancelaria Jedliński, Bierecki i Wspólnicy stanowi kontynuację ponad 30-letniej prawniczej działalności prowadzonej przez ś.p. prof. dr hab. Adama Jedlińskiego.

Profesor Adam Jedliński, był cenionym w ogólnoświatowej skali ekspertem z zakresu prawa cywilnego, a także współtworzył system spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych w Polsce. Jego osiągnięcia docenił m.in. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, odznaczając Go Krzyżem Zasługi.

Kancelaria Jedliński, Bierecki i Wspólnicy kontynuuje dziś swą działalność czerpiąc z wiedzy i doświadczenia jej założyciela, w sposób zgodny z wyznawanymi przez niego wartościami i tradycjami. Rozbudowany i energiczny Zespół Kancelarii pozwala zaś na indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewnienie szybkich, precyzyjnych i skutecznych rozwiązań, gwarantujących stabilność i bezpieczeństwo rozwoju. Towarzysząca nam filozofia prowadzenia działalności oraz zaufanie okazane przez Klientów pozwoliły nam stać się jedną z wiodących kancelarii prawniczych w regionie co motywuje Nas do dalszego doskonalenia świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy dumni, że oprócz współpracy z partnerami Kancelarii, stale wspieramy również szereg wybranych organizacji pozarządowych oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej. 

Założyciel Kancelarii

śp. prof. dr hab. Adam Jedliński

Radca Prawny

Założyciel Kancelarii Jedliński i Wspólnicy, ekspert z zakresu części ogólnej prawa cywilnego oraz prawa spółdzielczego. Jego rozległe doświadczenie zostało niejednokrotnie wykorzystane przez Sejm RP, który powierzył mu pracę nad licznymi ustawami, w tym ustawie o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych czy upadłości konsumenckiej.

śp. prof. dr hab. Adam Jedliński - Radca Prawny

Partner Kancelarie RP