Proces rekrutacji

Prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@krpj.pl

CV to Twoja wizytówka, zadbaj więc o to, by było ono czytelne i precyzyjnie ukazywało to, co chcesz nam przekazać. Oprócz informacji o wykształceniu i listy pracodawców z którymi współpracowałeś oraz ukończonych kursów czy szkoleń, podziel się z nami informacją na temat zakresu obowiązków w poszczególnych miejscach, zdobytych umiejętnościach czy wyzwaniach z jakimi przyszło Ci się mierzyć.

Doceniamy kreatywność i warstwę graficzną dokumentu, jesteśmy jednak Kancelarią prawną – zwracamy uwagę przede wszystkim na treść, precyzję i zaangażowanie w sporządzenie Twojego CV.

Pamiętaj też o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji.

Do każdej przesłanej aplikacji podchodzimy życzliwie – cieszymy się, że chcecie z nami pracować. Wszystkie przesłane nam CV dokładnie analizujemy, by wybrać kandydatów najbardziej odpowiadających prowadzonym przez Kancelarię rekrutacjom.

Zanim zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, chcemy Cię lepiej poznać i lepiej przygotować się do spotkania z Tobą.

Porozmawiamy m.in. o Twoich mocnych stronach, doświadczeniach, i celach.

Potem zaprosimy Cię do naszego biura w śródmieściu Gdyni, z widokiem na Skwer Kościuszki i Zatokę Gdańską.

Zapraszając Cię na rozmowę kwalifikacyjną, przekażemy Ci mailową informację o terminie i miejscu spotkania, a także danych osoby, która przeprowadzać będzie rozmowę kwalifikacyjną.

Podczas rozmowy obecny jest zwykle kierownik działu, do którego prowadzona jest rekrutacja.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z pewnością zapytamy Cię o to, co wiesz o Kancelarii i tym, czym się zajmujemy.

Zapytamy też o sukcesy na poprzednich stanowiskach i przykłady sytuacji, które mogą potwierdzić Twoje kompetencje w danej dziedzinie. Mamy świadomość tego, że nie wszystko wychodzi tak jak byśmy tego chcieli, jednak liczy się wyciąganie wniosków – zapytamy Cię o przykład sytuacji, których nie udało Ci się rozwiązać i czy teraz zrobiłbyś coś inaczej, lepiej?

Zachęcamy też do zadawania pytań, rozmowa kwalifikacyjna to najlepszy czas by przekonać się czy obie strony chcą ze sobą pracować.

Niezależnie od wyniku rozmowy, skontaktujemy się z Tobą, by przekazać informację o wyniku spotkania rekrutacyjnego. Zaproponujemy Ci współpracę lub poinformujemy z jakiego powodu nie zdecydowaliśmy się na przekazanie propozycji pracy. Ta wiedza pomoże Ci przygotować się do kolejnych rekrutacji (w naszej lub w innej firmie) i pokierować swoją karierą w najlepszym kierunku.