Co oferujemy?

Podstawową formą zatrudnienia w Kancelarii jest umowa o pracę. Jeżeli jesteś studentem lub z innego powodu chcesz pracować w niepełnym wymiarze czasu pracy, jesteśmy na to otwarci. W przypadku współpracy z adwokatami lub radcami prawnymi preferujemy B2B.

Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych pracowników, dlatego w naszej firmie pracownicy mogą ustalać swoje godziny pracy indywidualnie z kierownikami swoich działów.

Dbamy nie tylko o rozwój intelektualny naszych pracowników, zależy nam również na zdowiu fizycznym, dlatego dofinansowujemy karty MultiSport.

Znajdujemy się w przedwojennej kamienicy w śródmieściu Gdyni z widokiem na Skwer Kościuszki i Zatokę Gdańską. Łatwo dojedziesz do nas komunikacją miejską lub rowerem. Spacer plażą po pracy? Czemu nie?

Nie masz doświadczenia zawodowego? Nie szkodzi. Najważniejsze, że jesteś odpowiedzialny, zmotywowany i gotowy do podjęcia nowych wyzwań. Wdrożymy Cię w tematykę, którą masz się zajmować; na czas okresu próbnego przydzielimy Ci doświadczonego opiekuna, który wspierać Cię będzie w pierwszych krokach w Kancelarii.